Online fyzio

fyziotrénink dostupný prakticky ihned

 • Online fyzio je tvorba tréninkového plánu na míru pro osoby, které mne navštěvovaly osobně nebo které se za mnou z jakýchkoliv důvodů nemohou dostat, ale chtěly by ve cvičení pokračovat samostatně nebo v rámci fitness centra.
 • Při tvorbě tréninkového plánu se řídím především Vaším přáním - cílem, kterého chcete dosáhnout nebo problémem, který chcete pomocí cvičení ovlivnit. 
 • Vycházím z Vašeho aktuálního zdravotního stavu, Vaší kondice a stavu pohybového aparátu, a také zkušeností se cvičením.
 • Často se na mne obrací maminky po porodu a lidé, kteří prodělali nějakou operaci nebo úraz, nechtěji se vzdát pohybu a aktivního života, ale chtějí cvičit tak, aby si špatně vedeným cvičením neuškodili, nemají však mnoho času mne navštívit osobně.
 • Oslovují mne však také lidé bez výrazných problémů např s tím, že by rádi efektivně zpevnili střed těla, zlepšili celkový vzhled nebo se jen dostali do formy. 
 • Již dávno neplatí, že kvalitně si zacvičíte pouze v klasické posilovně, i když je pravda, že pokud je trénink správně zvolený, dá se kvalitně zacvičit i na klasických posilovacích strojích. Velmi efektivní je cvičení s vlastní váhou těla a s pomůckami jako jsou závěsné systémy, overbally a pružné tahy - toto cvičení je však účinné pouze pokud umíte tělo správně srovnat a nastavit, ze zkušeností mohu říct, že málokomu se to ze začátku daří.
 • Tréninkový plán na míru Vám nabídne přehledné cvičení, které zvládnete i doma. Podmínky a délku trvání domlouváme vždy individuálně po dohodě.

Určitě Vás napadla otázka, jak to tedy celé funguje?

 1. Rozhodli jste se, že online fyziotrénink vyzkoušíte. Napište mi pomocí kontaktního formuláře
 2. Ihned jak to bude možné Vám odpovím a vyptám se na podrobnější informace ohledně Vašeho přání/představy.
 3. Po obdržení Vašich odpovědí se dohodneme a zašlu Vám na mail podklady k platbě. 
 4. Po odeslání příslušně částky Vám dodám do 7 dní hotový Váš první tréninkový plán.
 5. Jsem Vám stále k dispozici pro konzultace a kontrolu správnosti cvičení na základě zaslaných videí, fotek či online konzultace na Skype.


Pro více informací mne kontaktujte.