Diagnostika a konzultace

.

V případě, že se potýkáte s nějakým problémem, který byste rádi začali řešit je vhodné v rámci konzultace provést nejdříve diagnostiku stavu pohybového aparátu. Při tomto vyšetření rozebereme dopodrobna Váš nynější problém, budeme hledat příčiny jeho vzniku, probereme Vaše pohybové návyky a stereotypy, sportovní historii a Vaši pracovní polohu. Pomocí speciálních testů budeme pátrat po svalových dysbalancích, po "slabých článcích" těla, odhalíme kvalitu souhry jednotlivých svalů. Pokud za sebou máte vyšetření lékařem, výsledky zobrazovacích metod, či jste po operaci můžete pro zpřesnění diagnostiky vzít tyto dokumenty s sebou.

Diagnostiku není od věci provést i preventivně, pokud Vás např. při sportu občas někde "zabolí", ale trvale nejsou zatím žádné potíže. Včasným návrhem odstranění "slabých článků" těla či odhalení nesprávné svalové souhry lze preventivně zabránit budoucímu poškození.

Samotná diagnostika zabere zpravidla 55 minut (u složitějších problémů i více), poté je navržen další možný postup na jehož podkladě se sami rozhodnete, co dál.

Prostřednictvím kontaktního formuláře mi můžete popsat Váš problém.

Rezervujte si svůj termín online